Yayınlar

Önce İş Güvenliği

isg 022 1

tahmini istanbul osgb isg iş güvenliği ücret skalası 2020

istanbul OSGB ücret skalası

  1. Çalışma Saati Baz Alınarak OSGB ücreti Fiyatları Listesi
  2. İşletmede Çalışan Kişi Başına Aylık OSGB Fiyat Teklifi,

 

OSGB Firmaları hizmet fiyat listeleri ile ücret teklifleri;

  • tehlike sınıfına,
  • çalışan sayısı başına belirlenen asgari hizmet sürelerine,
  • işyeri açık/kapalı alan olarak büyüklüğüne,
  • İSG kurulu olup/olmamasına,
  • İşyerindeki Makine demirbaş sayısına,
  • parlayıcı/patlayıcı madde kullanımına,
  • trafikte geçen süreye bağlı olarak hesaplanmaktadır.

istanbul OSGB çalışma süreleri

iş Güvenliği Uzmanı mevzuatımızın asgari zorunlu kişi başı çalışma süresi; Az tehlikeli sınıfta 10 dakika, Tehlikeli Sınıfta 20 dakika, Çok tehlikeli sınıfta ise 40 dakika aylık hizmet verirler ve bir ay içerisinde toplam 180 saati aşamazlar dolayısıyla Az tehlikeli sınıfta en fazla 1000 kişiye, tehlikeli sınıfta 500, çok tehlikeli sınıfta ise 250 kişiye kadar hizmet verebilirler.
iş Güvenliği Uzmanı fiyat teklifi de saat bazlı olarak ve işyeri tehlike sınıfına göre 60 TL ile 150 TL arasında değişmektedir.
Kişi Başı ise aylık bazda 10 TL ile 100 TL arasında OSGB fiyatı teklifi verebilirler.

işyeri hekimi mevzuatımızın asgari zorunlu kişi başı çalışma süresi; Az tehlikeli sınıfta 5 dakika, Tehlikeli Sınıfta 10 dakika, Çok tehlikeli sınıfta ise 15 dakika aylık hizmet verirler ve bir ay içerisinde toplam 180 saati aşamazlar, dolayısıyla Az tehlikeli sınıfta en fazla 2000 kişiye, tehlikeli sınıfta 1000, çok tehlikeli sınıfta ise 750 kişiye kadar hizmet verebilirler.

işyeri hekimi fiyat teklifi de saat bazlı olarak ve işyeri tehlike sınıfına göre 125 TL ile 250 TL arasında değişmektedir.
Kişi Başı ise aylık bazda 10 TL ile 60 TL arasında OSGB fiyatları teklifi verebilirler.

***2020 yılı için minimum kesilecek fatura meblağı 250TL+KDV ‘dir.

 

Zorunlu aylık çalışma süresini otomatik hesaplatmak için tıklayınız.

istanbul OSGB Firmaları fiyat teklifleri; her iki hizmet (iş güvenliği ve iş sağlığı) bir arada alındığında daha uygun bir hesaplamada çıkarılır çünkü iki branşın bir arada sinerjik çalışması maliyeti düşürecektir ve daha uygun fiyatlandırmayı sağlayacaktır…

Yetkilendirilmiş OSGB Listesi

Yetkilendirilmiş OSGB Listesi için Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına bağlı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü tarafından yönetilen https://isgkatip.csgb.gov.tr web sitesi üzerinden ulaşılabilir. Her OSGB sadece kendi bulunduğu il ve kara komşularında hizmet verebilmektedir.

Her ilde kendi piyasa koşullarına göre fiyatlar farklı olacaktır. istanbul OSGB Firmaları fiyatları şehrin getirdiği maliyetler ve ulaşım zorlukları nedeniyle daha yüksek olacaktır. Taşradaki yerlerde, metropolde nasıl fiyatlanacak? Riskin fiyatlandırılması için bir fiyatlandırılma modeli ile hizmet götürülecek işletmeye ulaşım gideri yani firmaya gitmek için harcanan para ve kaybedilen zamana bağlı bir OSGB fiyatlandırma modeli kullanmak zorunlu olmaktadır.

tahmini OSGB ücret skalası

Örneğin şirketinizin adresi İstanbul, Esenyurt İlçesinde ise en uygun maliyet ve ulaşım avantajları nedeniyle en mantıklı seçim istanbul OSGB Firmaları arasından ESENYURT İlçesinde kurulu OSGB Listesi üzerinden firmaları seçerek fiyat teklifleri almanız, hatta ofislerine gidip kurumsal yapıları ile ilgili bilgi almanız, eğer gidemiyorsanız da ofisinize davet edip görüşmeniz olacaktır. Mali Müşaviriniz gibi sürekli hizmet alacağınız OSGB firmasını iyi tanımanız iş sağlığı ve güvenliği konusunda güvenilir, kaliteli ve iyi referansları olan bir çözüm ortağı seçmeniz şirketinizin geleceği için önemlidir. Sadece ucuz fiyat odaklı olmak her hizmette olduğu gibi bu alanda da mağdur olmanıza neden olacaktır.

OSGB ile Neden Çalışmalısınız?

Teklif Almak için TIKLAYINIZ

Cevap Bırakın

Araç çubuğuna atla