tahmini osgb ücret skalası

81 / 100 SEO Score

OSGB Ücret Skalası

  1. Çalışma Saati Baz Alınarak OSGB Ücreti Fiyatları Listesi 
  2. İşletmede Çalışan Kişi Başına Aylık OSGB Fiyat Teklifi,

 

İSG Mevzuatına göre, OSGB Firmaları hizmet fiyatları listeleri ve ücret tekliflerini çalışan sayısı başına belirlenen asgari hizmet sürelerine göre oluşturlar.

iş Güvenliği Uzmanı mevzuatımızın asgari zorunlu kişi başı çalışma süresi; Az tehlikeli sınıfta 10 dakika, Tehlikeli Sınıfta 20 dakika, Çok tehlikeli sınıfta ise 40 dakika aylık hizmet verirler ve bir ay içerisinde toplam 180 saati aşamazlar dolayısıyla Az tehlikeli sınıfta en fazla 1000 kişiye, tehlikeli sınıfta 500, çok tehlikeli sınıfta ise 250 kişiye kadar hizmet verebilirler. iş Güvenliği Uzmanı fiyat teklifi de saat bazlı olarak ve işyeri tehlike sınıfına göre  60 TL ile 120 TL arasında değişmektedir. Kişi Başı ise aylık bazda 10 TL ile 80 TL arasında OSGB fiyatı teklifi verebilirler.

işyeri hekimi mevzuatımızın asgari zorunlu kişi başı çalışma süresi; Az tehlikeli sınıfta 5 dakika, Tehlikeli Sınıfta 10 dakika, Çok tehlikeli sınıfta ise 15 dakika aylık hizmet verirler ve bir ay içerisinde toplam 180 saati aşamazlar dolayısıyla Az tehlikeli sınıfta en fazla 2000 kişiye, tehlikeli sınıfta 1000, çok tehlikeli sınıfta ise 750 kişiye kadar hizmet verebilirler. işyeri hekimi fiyat teklifi de  saat bazlı olarak ve işyeri tehlike sınıfına göre  100 TL ile 200 TL arasında değişmektedir. Kişi Başı ise aylık bazda 10 TL ile 50 TL arasında OSGB fiyatları teklifi verebilirler.

 

osgb-is-guvenligi-uzmani

Zorunlu aylık çalışma süresini otomatik hesaplatmak için tıklayınız.

OSGB Firmaları fiyat teklifleri; her iki hizmet (iş güvenliği ve iş sağlığı) birarada alındığında daha uygun bir hesaplamada çıkarılır çünkü iki branşın bir arada sinerjik çalışması maliyeti düşürecektir ve daha uygun fiyatlandırmayı sağlayacaktır…

Yetkilendirilmiş OSGB Listesi için Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına bağlı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü tarafından yönetilen  https://isgkatip.ailevecalisma.gov.tr web sitesi üzerinden ulaşılabilir. Her OSGB sadece kendi bulunduğu il ve kara komşularında hizmet verebilmektedir.

Her ilde kendi piyasa koşullarına göre fiyatlar farklı olacaktır. istanbul OSGB Firmaları fiyatları şehrin getirdiği maliyetler ve ulaşım zorlukları nedeniyle daha yüksek olacaktır. Taşradaki yerlerde, metropolde nasıl fiyatlanacak? Riskin fiyatlandırılması için bir fiyatlandırılma modeli ile hizmet götürülecek işletmeye ulaşım gideri yani firmaya gitmek için harcanan para ve kaybedilen zamana bağlı bir OSGB fiyatlandırma modeli kullanmak zorunlu olmaktadır.

Örneğin şirketinizin adresi İstanbul, Esenyurt İlçesinde ise en uygun maliyet ve ulaşım avantajları nedeniyle en mantıklı seçim  istanbul OSGB Firmaları arasından ESENYURT İlçesinde kurulu OSGB Listesi üzerinden firmaları seçerek fiyat teklifleri almanız, hatta ofislerine gidip kurumsal yapıları ile ilgili bilgi almanız, eğer gidemiyorsanız da ofisinize davet edip görüşmeniz olacaktır.

Mali Müşaviriniz gibi sürekli hizmet alacağınız OSGB firmasını iyi tanımanız iş sağlığı ve güvenliği konusunda  güvenilir, kaliteli ve iyi referansları olan bir çözüm ortağı seçmeniz şirketinizin geleceği için önemlidir. Sadece ucuz fiyat odaklı olmak her hizmette olduğu gibi bu alanda da mağdur olmanıza neden olacaktır.

OSGB ile Neden Çalışmalısınız?

Teklif Almak için TIKLAYINIZ

Cevap Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.